Nasz kochany Mikołaj...

Pomimo śniegu, pomimo lodu - Święty Mikołaj jak co roku odnalazł drogę do naszego przedszkola... Nic dziwnego, skoro jest tutaj tyle wspaniałych dzieci, które cały rok z wielką ekscytacją oczekiwały na jego przyjście! Tego dnia nie zabrakło wspólnych mikołajkowych zabaw, rywalizacji oraz... wyjątkowych prezentów dla naszych przedszkolaków!

Czytaj więcej!

MAŁGORZATA J. LAUREATKĄ KONKURSU RECYTATORSKIEGO "BYDGOSZCZ OPISANA SŁOWAMI DZIECKA"

Ogromne gratulacje dla Małgorzaty Jagły z Grupy V (6-latki), za zajęcie III miejsca w ww. konkursie. Gosia recytowała autorski wiersz pt. "Bydgoszcz to Polska", który podbił serca jurorów...

Czytaj więcej!

Zachęcamy do włączenia się w akcję "KARTKA DLA SENIORA"

Zachęcamy do umilenia tego wyjątkowego, świątecznego czasu osobom, którym na co dzień brakuje rodzinnego ciepła i prostego, czułego gestu...

Czytaj więcej!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „JAK KREDKI Z JEDNEGO PUDEŁKA”

Czytaj więcej!

Tak obchodziliśmy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA!

Dnia 24.11.2023 r. swoje święto obchodziły wszystkie Pluszowe Misie! W naszym przedszkolu nie zabrakło wesołych, misiowych zabaw dla każdej grupy wiekowej.

Czytaj więcej!

Wyniki Miejskiego Konkursu Fotograficznego: „Emocje w obiektywie”

Dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej!

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego

Jeżeli satysfakcjonuje Cię praca z dziećmi, jesteś osobą otwartą, życzliwą, a Twoja głowa jest wciąż pełna ciekawych pomysłów... to ta praca czeka właśnie na Ciebie!
Zachęcamy do kontaktu.

Czytaj więcej!

Teatr Magma - "Kolory jesieni"

W poniedziałek 13.11.2023 Teatr "Magma" zaprezentował przedstawienie Pt."Kolory jesieni". Wzięły w nim aktywnie udział nasze przedszkolaki, które odegrały bardzo ważne role.

Czytaj więcej!

Nasze sukcesy!

Serdeczne GRATULACJE dla:
Liliany Stasińskiej (gr. III) zajęcie I miejsca i Wiktora Skoczylasa (gr. III) za wyróżnienie w Miedzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wierszyki z humorem" zorganizowany przez Przedszkole nr 39 "Sto Pociech"

Czytaj więcej!

Spotkanie z muzyką etniczną

16.10.2023 w naszym przedszkolu od rana rozbrzmiewały dźwięki muzyki etnicznej. Nasz gość, zaprezentował dzieciom charakterystyczne instrumenty dla tego gatunku muzyki. Z wielkim zaciekawieniem nasze przedszkolaki, nie tylko oglądały i słuchały ich niezwykłego brzmienia, ale miały możliwość zagrania na niektórych z nich.

Czytaj więcej!