Konkurs "Kwiatowy symbol Bydgoszczy - 680 lat miasta"

Grupa V wspólnie wykonała pracę w ramach konkursu "Kwiatowy symbol Bydgoszczy - 680 lat miasta".
Najpierw nasz gość: dr inż. ogrodnictwa Bartosz Ruprik - opowiedział nam co nieco o roślinach, które wykorzystaliśmy do projektu oraz pokazał jak należy sadzić kwiatki.
Z radością i wielką ochotą przystąpiliśmy do realizacji naszego projektu - ułożyliśmy z kwiatków logotyp Bydgoszczy - Spichrza i samodzielnie posadziliśmy kwiatki.

Czytaj więcej!

Dzień Dziecka

Czytaj więcej!

Kochamy Nasze Mamy <3

Czytaj więcej!

Wizyta u Prezydenta Miasta Bydgoszczy

W minionym tygodniu grupa VI miała okazję gościć u Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Pana Rafała Bruskiego. Dzieci zostały oprowadzone po Ratuszu, a podczas spotkania miały możliwość zadawania nurtujących ich pytań, na które uzyskały odpowiedź - kto wie, może wśród naszych Przedszkolaków jest przyszły prezydent? :)

Czytaj więcej!

Kino sferyczne - "Planetarium Orbitek"

W miniony poniedziałek nasze przedszkole gościło Kino sferyczne. Dzieci wyruszyły w podróż rakietą po naszym układzie słonecznym. Wszystkim bardzo podobała się ta podróż, aż szkoda było wracać ;)

Czytaj więcej!