"Emocje mamy i się im przyglądamy" podsumowanie konkursu w ramach BGO
W czerwcu odbyło się podsumowanie efektów działań dzieci w ramach konkursu miejskiego „Emocje mamy i się im przyglądamy” organizowanego w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych. Organizatorom przyświecał cel wymiany doświadczeń związanych z dbaniem o dobrostan dzieci oparty na uczeniu ich rozpoznawania, nazywania, raczenia sobie i wyrażania emocji w sposób akceptowalny dla otoczenia.
Efekty działań zostały zaprezentowane w czasie uroczystości w Domu Kultury „MODRACZEK”, a następnie w przedszkolu. Podczas spotkania przedszkolaki przedstawiły przygotowane przez siebie plakaty, gry i układy taneczne prezentujące różne emocje i sposoby radzenia sobie z nimi.
"Galaktywa wrażliwości"
Dzieci aktywnie uczestniczyły w projekcie Galaktyka Wrażliwości. Miały okazję doświadczać wspólnoty poprzez twórczość , rozwijać empatię i wrażliwość, tworząc wspólne dzieło sztuki oparte na różnorodności. Udział w projekcie był lekcją otwartości, szacunku i dostrzegania wartości płynących z różnorodności.
Czytaj więcej!Pożegnanie przedszkola
Nadszedł czas, gdy starszaki uroczyście żegnają przedszkole:
16.06 godzina 16:30 grupa VI
17.06 godzina 16:30 grupa V
I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Mieszkańcy oczka wodnego - rybki, ważki, żabki"
I miejsce dla Ani S. z grupy V w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Mieszkańcy oczka wodnego - rybki, ważki, żabki" zorganizowanym przez Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" w Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!
II miejsce w konkursie muzycznym pt. "Mini orkiestry dziecięce"
II miejsce dla "MŁODYCH WIRTUOZÓW" z grupy V w Miejskim Konkursie Muzycznym pt. "Mini orkiestry dziecięce" zorganizowanym przez Przddszkole nr 80 "Królestwo Maciusia".
Serdecznie gratulujemy małym muzykom.